قیمت همکار – خرید عمده لوازم جانبی موبایل و کامپیوتر

مرکز پخش “جانبی تک”، توانسته است با اخذ نمایندگی رسمی اکثر برندهای معتبر بازار آی تی و ایجاد تنوع زیاد ، گامی بزرگ در تامین تمام نیازهای کالایی شما همکاران و مغازه داران گرامی بردارد. بالاترین تنوع کالا در میان سایت های فروش عمده لوازم جانبی کامپیوتر و موبایل ، امکان مشاوره قبل از خرید، عدم محدودیت در تعداد خرید از یک کالا و قیمت رقابتی در کنار ارسال ارزان باعث شده تا سطح خدمات فروش عمده نسبت به سایر رقبای بازار در “جانبی تک” برتری محسوسی داشته باشد. ما مفتخر به خدمت رسانی به شما همکاران گرامی هستیم و اگر تاکنون در سایت حساب همکاری ایجاد نکرده اید برای مشاهده قیمت عمده محصولات کافیست طبق دستورالعمل زیر مراحل گفته شده را طی کنید.

 

اگر شما مغازه دار یا پخش کننده هستید برای مشاهده قیمت خرید عمده و همکاری کافیست مراحل زیر را دنبال کنید:

ابتدا در سایت ثبت نام کنید.

بعد از ثبت نام، ایمیل ثبت نامی خود را به همراه یک عکس از مغازه یا جواز کسب خود به شماره تلگرام ۰۹۲۱۴۵۴۶۷۹۸ ( @MPcenter ) ارسال نمایید تا حساب کاربری شما به عنوان همکار تایید شود.

بعد از ارسال عکس و تایید حساب همکاری توسط پشتیبانی “جانبی تک”، برای حساب کاربری تایید شده شما، تمام قیمت های نمایش داده شده در سایت قیمت همکاری و عمده خواهند بود.

 

ما در فروشگاه اینترنتی “جانبی تک” سعی کرده ایم با ایجاد تنوع بسیار بالای کالا تمام نیازهای یک مغازه را به طور کامل برآورده سازیم تا هم در زمان و هم هزینه های ارسال صرفه جویی خوبی ایجاد شود. با کاهش هزینه های خرید و قیمت خرید بهتر می توانید فروش و سود بیشتری داشته باشید.

 

در مورد قیمت گذاری ها سعی شده تا شما بتوانید با پایین ترین قیمت بازار ، اجناس خود را خریداری کنید. ضمنا همکاران جانبی تک به دو گروه تقسیم می شوند.

همکار درجه یک : عزیزانی که خرید بیشتری انجام می دهند و تخفیف بیشتری نیز دریافت می کنند.

و

همکار درجه دو : عزیزانی که نسبت به همکاران درجه یک خرید های کمتری انجام می دهند، قیمت تمام شده برای این گروه کاربری نیز با تخفیف می باشد اما نه در حد همکاران درجه یک.

 

در صورت بروز مشکل یا نیاز به راهنمایی در ورود یا ثبت نام با شماره ۷۷۲۰۳۸۶۱-۰۲۱ در تماس باشید.